Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Krzysztof Sałapa - concert

Gdzie?
Krzysztof Sałapa - concert

Dryg do śpiewu miałem już od dziecka, ale publicznie po raz pierwszy wystąpiłem w 1997 roku na festiwalu organizowanym w Ciechocinku przez piosenkarkę Grażnę Świtałę. w 2006 roku wygrałem tam Grand Prix. Szybko zostałem zauważony przez innych organizatorów festiwali i innego rodzaju koncertów. Brodnica, Szczawno Zdrój, Wałbrzych, Kozienice, Warszawa, Powsin, Filharmonia Bydgoska, Opera Nova, Koncerty kolędowe z Orkiestrą pod batutą Marka Czekały w Polskim Radio, Telewizji Polskiej. Skromny występ w Parlamencie Europejskim oraz w Niemczech. Drugie i trzecie miejsce na festiwalu Fundacji Anny Dymnej. Od roku 2010 śpiewałem w zespole Archangelica, z którym wydałem płytę i zagrałem kilkadziesiąt koncertów. Od dawna pracuję nad swoim własnym materiałem, któremu poświęciłem kilka ostatnich lat. Również dość intensywnie rozpracowuję i doskonalę swoją technikę wokalną, pomimo licznych warsztatów wokalnych u bardzo znanych artystów i specjalistów od emisji, dykcji, oddechu.
Od dziecka pociągały mnie ciężkie brzmienia i wychowałem się na metalu…, ale z biegiem czasu moje serce zdobyła muzyka klasyczna, filmowa, muzyka lat 70, 80, 90. Kilka lat temu zdominowała mnie muzyka progresywna. Niedawno nagrałem wokale do dwóch projektów blackmetalowych z Polski i Kanady (ten drugi zostanie wydany jako ogólnoświatowy dostępny album). Obecnie jestem na etapie przygotowywania swojego materiału do procesu masteringu. Potem, jeśli los pozwoli, płyta.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand