Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Piotr Schmidt Quartet / Komeda Unknown 1967

Gdzie?
Piotr Schmidt Quartet / Komeda Unknown 1967

Informacje od Organizatora:
Stowarzyszenie Artystyczne Eljazz zaprasza na koncert dziesiątej edycji EUROPEJSKIEJ AKADEMII JAZZU - Kujawy/Pomorze, który odbędzie się w klubie Eljazz w Bydgoszczy wystąpi
Piotr Schmidt Quartet / Komeda Unknown 1967
Piotr Schmidt - trąbka
Bartek Pieszka - wibrafon
Michał Barański - kontrabas
Sebastian Kuchczyński - perkusja
Piotr Schmidt - Trębacz jazzowy, producent muzyczny, wydawca, lider zespołów, wykładowca na AM w Katowicach oraz na Instytucie Jazzu w PWSZ w Nysie. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, na której w czerwcu 2016 roku uzyskał tytuł doktora w dziedzinie sztuk muzycznych. Piotr Schmidt jest stypendystą University of Louisville, Kentucky, USA 2006, ponadto w okresie debiutanckim w latach 2006 – 2010 zdobył wiele indywidualnych i zespołowych nagród, wyróżnień i Grand Prix. Piotr Schmidt ma na koncie jedenaście autorskich płyt oraz od siedmiu lat uważany jest przez czytelników Jazz Forum za jednego z czterech najlepszych trębaczy jazzowych w Polsce. Piotr Schmidt grał na większości najbardziej liczących się festiwali jazzowych w Polsce i wielu w Europie. Współpracował lub współpracuje z największymi nazwiskami polskiego jazzu, a także artystami zagranicznymi.
Partnerem głównym wydarzenia jest Samorząd #WojewodztwoKujawskoPomorskie
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - Państwowego Funduszu Celowego.
Zadanie współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand