Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

VI Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek 'Pozytywka'

Gdzie?
VI Magiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek 'Pozytywka'

Informacja od Organizatora:
Spotkania z artystami, spektakularne widowiska, warsztaty plenerowe, muzyka i wiele innych atrakcji. Tegoroczna Pozytywka zapowiada się imponująco. Szósta edycja festiwalu czarów i magii odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 25-28 sierpnia br.
To już szósta edycja festiwalu, podczas którego miasto opanowują czary i magia, dzieci puszczają wodze fantazji, a dorośli pozwalają sobie na więcej luzu i powrót do czasów, kiedy nic nie ograniczało ich wyobraźni. Tradycyjnie już ‘Pozytywka’ będzie obfitowała w wydarzenia kulturalne z najwyższej półki, w tym międzynarodowe spotkania z artystami z Litwy, Słowacji i Niemiec; którzy odwiedzą Bydgoszcz ze swoimi zaskakującymi, spektakularnymi widowiskami. Nie zabraknie również muzyki, którą w najlepszym wydaniu dla najmłodszych zaprezentuje nam prawdziwa gwiazda…’Pozytywka’ to także Miasteczko Festiwalowe w Parku Kochanowskiego, a w nim Cyrkowy zakątek, atrakcje nie z tej ziemi i warsztaty plenerowe, które zaangażują festiwalową publikę na tysiąc różnych sposobów!
Organizatorzy podkreślają, że szczególnie cieszą się z rozpoczętej w tym sezonie współpracy z Teatrem Kameralnym, którego wyjątkowe wnętrza staną się sceną dla pozytywkowych wydarzeń przyciągających miłośników teatru, nowego cyrku i muzyki.
Tegoroczna odsłona ‘Pozytywki’ to także wielka niespodzianka, którą organizatorzy szykują w otwartej przestrzeni miejskiej. - Baśnie i bajki już nie mogą się doczekać, kiedy sekretnym przejściem wyjdą Wam na spotkanie, dlatego bądźcie czujni, bo już wkrótce zdradzimy Wam więcej! – zapowiadają.
Bilety dostępne będą od 12 sierpnia br.
'Pozytywka' współfinansowana jest ze środków Miasta Bydgoszczy. Patronat Honorowy nad imprezą ma Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski.
Program dostępny na stronie: https://pozytywkafestiwal.pl/harmonogram-2022/


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand