Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wielka niewiadoma w zoo

Gdzie?
Wielka niewiadoma w zoo

Informacje od Organizatora:
Takiego wydarzenia w myślęcińskim zoo jeszcze nie było. Nie powiemy wcześniej, jaki jest plan. Zapewniamy jednak, że nie zabraknie dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych.
Lato to czas podróży. Zapraszamy zatem na wyprawę w nieznane, która czeka w bydgoskim zoo. Wchodząc na nasz pokład, uczestnicy przekonają się, co znaczą słowa nigdy nie mów nigdy. Kilka razy podamy informacje ściśle tajne i poufne. Trzeba będzie zmierzyć się z pytaniami: co?, gdzie?, jak? Wielka niewiadoma w zoo to zastrzyk zarówno ekscytacji, jak i strachu. Czekamy na wszystkich chętnych w dniach do wyboru: 10.08, 11.08, 12.08, 24.08, 25.08, 26.08. Startujemy zawsze o godz. 10. Wcześniej jednak należy zgłosić swój udział e-mailowo na adres konkurs.zoo@myslecinek.pl. Liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału poinformujemy w odpowiedzi. Koszt uczestnictwa to 35 zł od osoby, a w kwocie tej mieści się już wstęp do zoo.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand