Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Ćwiczenia z empatii. Minipółkolonie dla wszystkich

Gdzie?
Ćwiczenia z empatii. Minipółkolonie dla wszystkich

Informacje od Organizatora:
Ćwiczenia z empatii. Minipółkolonie dla wszystkich.
Zapraszamy wszystkich (zarówno dzieci jak i dorosłych) na ćwiczenia z empatii w dniach 24-25-26.08.2022. Każde ze spotkań będzie trwało około 2 godzin.
Dzień Pierwszy – 24.08.2022, godz. 11.00, ul. Gdańska 20
Kolejne warsztaty upłyną pod hasłem Międzygatunkowej Uważności. Zajmiemy się uważnym współbyciem z nieludzkimi mieszkańcami miasta – będziemy obserwować gołębie. Podyskutujemy o tym, jakie są ich potrzeby i zwyczaje, jak im pomagać i uczyć się szacunku do nich.
Dzień Drugi – 25.08.2022, godz. 11.00, ul. Grunwaldzka 298
Spotkamy się w Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. Poznamy jego podopiecznych i zrealizujemy Projekt Zabawka, czyli wykonamy z materiałów recyklingowych zabawki, które są zgodne z potrzebami psów i kotów.
Dzień Trzeci – 26.08.2022, godz. 11.00, ul. Gdańska 20
Zaczniemy od wspólnego obejrzenia wystawy Elwiry Sztetner „Ćwiczenia z empatii”, a następnie przejdziemy do praktyk kulinarnych – przygotujemy wspólnie Roślinny Słoik Miłości – pełen zdrowia, słodyczy i kolorów. A przy okazji pogadamy o bogactwie kuchni roślinnej.Prowadzenie: Karolina Pikosz, Agnieszka Gorzaniak
Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 52 339 30 62 lub za pomocą adresu mailowego: karolinapikosz@galeriabwa.bydgoszcz.pl
Udział w spotkaniach i zajęciach warsztatowych jest kierowany do wszystkich grup wiekowych. Dzieci prosimy o przybycie wraz z opiekunami. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich trzech dniach warsztatowych! Transport do i ze Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 298, we własnym zakresie.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand