Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Rusza Fordońskie Kino pod Chmurką! - Pomiędzy słowami

Rusza Fordońskie Kino pod Chmurką! - Pomiędzy słowami

Informacje od Organizatora:
Rusza Fordońskie Kino pod Chmurką!
Plenerowe kino zawita do największej dzielnicy Bydgoszczy. Wszystko to za sprawą głosów mieszkańców oddanych w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Pierwszy pokaz już w sobotę 16 lipca. Przed mieszkańcami siedem kinowych pokazów, które zakończa się wraz z ostatnim weekendem wakacji.
Kino plenerowe spodobało sie mieszkańcom miasta nad Brdą. Po Bartodziejach do grona osiedli  w których będą organizowane pokazy dołącza Fordon. Pokazy odbywać się będą co sobotę w okresie od 16 lipca do 27 sierpnia. Oznacza to 7 otwartych pokazów z kinowymi z hitami w roli głównej. Miejscem realizacji “Fordońskiego Kina Pod Chmurką” będzie popularne miejsce organizacji różnych zewnętrznych wydarzeń – Fordońskie Pole Piknikowe. Polana znajduje się na Osiedlu Tatrzańskiem, pomiędzy ulicami Pelpińska, Orląt Lwowskich i Sabały.
Mieszkańcy Fordonu, w trakcie tych wakacji będą mogli zapoznać się z takimi tytułami jak: “Jeźdźcy Sprawidliwości” (Dania, 2020), “Proxima” (Francja/Niemcy, 2019) czy “Pomiędzy Słowami” (Polska 2017). Serię pokazów otwiera angielska komedia “Pojedynek na głosy”. Pełen program i najświeższe informacje dostępna na profile facebookowym projektu pod adresem www.facebook.com/fordonskiekino.
Filmy wyświetlane będą na dużym ekranie o powierzchni 4 x 3 metry. Organizator zapewni również profesjonalne nagłośnienie oraz 100 leżaków plażowych. Pokazy rozpoczynać się będą tuż po godzinie 21:15 wraz z zachodem słońca. Zachęcamy do zabrania własnych kocy plażowych – mówi Filip Krauze, przedstawiciel Stowarzyszenia Obywatel Działa. Miejsca jest dużo. Nawet jeśli zabraknie leżaków w dalszym ciągu bedzie można wygodnie oglądać film. Namawiamy również do śledzenia naszego profile na facebook.com. Będzie to miejsce, w którym mieszkańcy zawsze znajdą aktualne informacje, zwłaszcza jeśli pogoda nie będzie dopisywać.
Projekt “Fordońskie Kino pod Chmurką” finansowane jest przez miasto Bydgoszcz w ramach  Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Partnerem akcji jest Rada Osiedla Nowy Fordon.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand