Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Kino plenerowe nad Balatonem - Klub Jimmiego

Gdzie?
Kino plenerowe nad Balatonem - Klub Jimmiego

Informacje od Organizatora:
Nad Balatonem znowu filmowo!
Po rocznej przerwie, wracają nad bydgoski Balaton wieczorne pokazy kinowe. Pierwszy seans już w piątek (08.07). Mieszkańców Bartodziejów czeka aż siedem kinowych wieczorów. Jest to kolejna edycja kina plenerowego realizowana, dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.
Kino plenerowe nad Balatonem w roku 2021 okazało się prawdziwym hitem. Mieszkańcy Bartodziejów licznie uczestniczyli w pokazach. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się oddać swój głos w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim na kontynuację tego projektu w roku 2022. Pierwszy pokaz tegorocznej edycji odbędzie się już w piątek 8 lipca.
Organizator podobnie jak w zeszłym roku zapewni komfortowe warunki odbioru filmu. Duży dmuchany ekran, mocny projektor, profesjonalne nagłośnienie i sto leżaków plażowych. To wszystko czekać będzie co piątek na plaży nad Balatonem pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia. Oczywiście zostanie jeszcze sporo miejsca na koce plażowe – w zeszłym roku sporo widzów wybrało właśnie taki sposób oglądania filmów – mówi Adam Dziura z Rady Osiedla Bartodzieje, pomysłodawca projektu. Nasz program to kino nagradzane na licznych festiwalach, głównie produkcji europejskiej. Liczymy, na kolejną udaną edycję. Zachęcamy też do śledzenia naszego profile na facebooku – będzie to źródło najświeższych informacji – szczególnie w przypadku niepogody.
Pokazy rozpoczynają się po godzinie 21.00, w każdy piątek pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia.   Pełen program i najświeższe informacje dostępne na profilu organizatora pod adresem https://www.facebook.co/KinoBalaton. Projekt w całości finansowany jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. 


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand