Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz
Lumina Park - World Regained

Description

Od 4 listopada, w bydgoskim Myślęcinku, na terenie Parku Rozrywki-Zaginiony Świat znajdziecie zupełnie nową, zimową atrakcję. Park iluminacji "Odnaleziony Świat" to niesamowity, multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem.


Tego typu   atrakcje, spotykane od lat w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.

Park będzie multimedialną opowieścią bazującą na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełną bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką. „Odnaleziony Świat” to fantastyczna przygoda dla całych rodzin, a także świetny pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów. Odwiedzający m. in. wejdą na pokład łodzi podwodnej czy zrobią sobie zdjęcie z robotami.


Bilety do Parku Iluminacji "Odnaleziony Świat"


Poniedziałek - czwartek: Ulgowy 20 zł | Normalny 23 zł | Rodzinny 79 zł


Piątek- niedziela: Ulgowy 23 zł | Normalny 26 zł | Rodzinny 89 zł


Bilet rodzinny:
Wstęp dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18. roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny dla każdego członka rodziny po okazaniu karty.


Ulgowy:   uczniowie, studenci (do 26. roku życia), emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.


Dojazd i godziny otwarcia


Park iluminacji „Odnaleziony Świat” otwarty będzie codziennie od 4 listopada do lutego, w godzinach od 16 do 21 (ostatnie wejście o 20, godziny otwarcia zależne od zachodu słońca). Wejście od pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej. Dojazd tramwajami 1, 2 i 10, autobusami 52, 93 i 94 lub indywidualnie – miejsca parkingowe zlokalizowane są wzdłuż ulicy Rekreacyjnej.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand