Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wakacyjna środa w zoo

Gdzie?
Wakacyjna środa w zoo

W środę 4 lipca zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Wakacyjne środy w zoo. W programie m.in. gry, zabawy i spotkanie z tajemniczym gościem.
Zajęcia odbędą się w godzinach 11-12.30, a ich tytuł to Kolorowy świat płazów i gadów. Spotykamy się w specjalnie przygotowanym punkcie w dziale ptaków, a przy niesprzyjającej pogodzie w pawilonie Akwarium Terrarium. Podczas spotkania uczestnicy będą szukali odpowiedzi na pytania: co oznaczają jaskrawe kolory u płazów, kiedy traszki są kolorowe, skąd w Polsce niebieska żaba, dlaczego ropuchy nie są kolorowe, od czego zależy kolor skóry żmii, skąd się wzięła nazwa zaskroniec, dlaczego jedne jaszczurki są zielone a inne brązowe? Jak zawsze w programie gry i zabawy oraz karta pracy, po wypełnieniu której będzie można zdobyć drobne nagrody. Prosimy o zabranie długopisów. Na zakończenie niespodzianka: bliskie spotkanie z tajemniczym gościem.
Przypominamy, że w środy w dni powszednie wstęp do zoo jest tańszy: bilety kosztują 8 zł i 12 zł.Harmonogram spotkań: 4, 11, 25 lipca, 8 i 22 sierpnia. Osoby, które wezmą udział we wszystkich wakacyjnych środach, na ostatnie spotkanie będą mogły wejść za 5 zł-wystarczy zbierać pieczątki za każdy wstęp na specjalnym kuponie.


____________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand