Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wtorki Wioślarskie

Gdzie?
Wtorki Wioślarskie

Wtorki Wioślarskie
8 maja, 22 maja, 5 czerwca i 22 czerwca. Finałowe zawodny odbędą się w piątek, 22 czerwca i będą częścią tegorocznego Bydgoskiego Festiwalu Wodnego "Ster na Bydgoszcz".
Start zawsze od godz. 16.00 z metą przy przystanku Bydgoskiego Tramwaju Wodnego na Rybim Rynku w Bydgoszczy. Wtorki Wioślarskie to jedyne w swoim rodzaju zawody wioślarskie na dystansie 300 metrów dla zawodników kategorii wiekowej młodzik i junior. Wioślarki i wioślarze rywalizują ze sobą w trakcie czterech edycji ligi zdobywając punkty. Wygrywa ta osada, która wywalczy najwięcej punktów. Jednocześnie to wspaniały trening, który pozwala młodym sportowcom na uczestniczenie w regatach (czasami pierwszy raz!), poczucie stresu przedstartowego, emocji, smaku zwycięstwa, nauki, wyciągania wniosków po każdym starcie i dobrej zabawy. W tym roku w przerwach technicznych (wymiana łodzi wioślarskich między osadami) odbędzie się Kajakowa Liga Czwórek zorganizowana przez bydgoskie kluby kajakowe. Przy okazji będzie można porozmawiać z trenerami, zawodnikami i uzyskać więcej informacji na temat naborów do wioślarskich klas sportowych, które są prowadzone w Bydgoszczy.
Cena wstępu czy udziału: bezpłatne
Kontakt do Organizatora: http://www.wioslarstwo.bydgoszcz.pl/
https://www.facebook.com/bydgoskiewioslarstwo


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand