Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Golden Five - Dance Revolution

Gdzie?
Golden Five - Dance Revolution

Informacje od Organizatora:
Już 31 marca po raz pierwszy zapraszamy na imprezę taneczną z Golden Five! Golden Five to pięciu różnych DJ’ów, maksymalna dawka energii, rewelacyjnego doboru repertuaru muzycznego oraz gwarancja udanej zabawy. Piątka przyjaciół, na co dzień prężnie działająca w branży imprez okolicznościowych, wesel i eventów, połączyła swoje siły aby stworzyć dla Was wydarzenie inne niż wszystkie.
Otwarcie 18:00
Start imprezy: 19:00
Bilety:
I Pula 30zł
II Pula 40zł
III Pula 50zł (w dniu imprezy, jeżeli wydarzenie nie zostanie wyprzedane)
https://goingapp.pl/wydarzenie/dance-revolution/marzec-2023
https://bkb.pl/90350-8b686
Dj Grudi, to 100% pozytywnej energii, który swoim uśmiechem i rewelacyjnym humorem potrafi zarazić każdego, a jego profesjonalizm śledzi na FB ponad 17 tysięcy osób. Cichy fan Backstreet Boys i miłośnik muzyki lat 90-tych.
Dj Gryfi rewelacyjny mówca, konferansjer i osoba o wielu muzycznych twarzach, który doborem repertuaru muzycznego jest wstanie zaskoczyć każdego, co potwierdza 100% zadowolonych jego klientów.
Dj KaBi, to w 2017 roku uczestnik i laureat pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie Gali Branży Weselnej, Weselny Ekspert i Rzeszów na żywo. Podobno o muzyce lat 80-tych wie wszystko, lub prawie wszystko.
Dj MariOo specjalista w dziedzinie tworzenia niezapomnianych, muzycznych wrażeń. Jego pasja do muzyki i tworzenia animacji jest definicją udanej imprezy o których do dnia dzisiejszego mówi wielu.
Dj Quattro, gdy przyszedł na świat, to lekarze w jego DNA odkryli nową cząsteczkę-muzykę! Bywalec klubowych scen, który zamiast jedzenia żywi się muzyką. Zawsze na bieżąco znający wszystkie hity muzyki polskiej i zagranicznej.
Na wydarzeniu otwarta będzie nasza restauracja oraz Kantyna Lloyda. Zabierzcie dobry humor i wygodne buty!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand