Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

DRUMS FUSION 2022: Ruff Puff B-Day Bash / Wise Dub / Ruff Puff Sound System

Gdzie?
DRUMS FUSION 2022: Ruff Puff B-Day Bash / Wise Dub / Ruff Puff Sound System

Informacje od Organizatora:
Na zakończenie pierwszego dnia festiwalu zapraszamy na wyjątkowe afterparty, na którym celebrować będziemy 15 lat działalności Ruff Puff Sound System. Tej nocy ich specjalnym gościem będzie wieloletni przyjaciel, pochodzący z Włocławka: Wise Dub. Wszystko odbędzie się w Music Cafe Szpulka, przestrzeni bydgoskiego Emceku, gdzie Ruff Puff postawi swój zestaw nagłośnieniowy i zapewni całonocne tańce. Możecie spodziewać się paru niespodzianek...
Wise Dub - zbieracz płyt winylowych, bywalec soundsystemowych sesji. Rozsiewa dub-nowinę wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Jego selekcja obejmuje zarówno korzenne jamajskie produkcje sprzed lat, jak i najnowsze kompozycje dub oraz steppa, pochodzące od producentów z całego świata.
Ruff Puff Sound System - Bydgoski kolektyw, promotorów i pasjonatów muzyki reggae dub. Amatorzy szeroko pojętej kultury soundsystemowej, właściciele zestawu głośników. Ich przygoda na scenie trwa 15 lat. Głównym miejscem działania Ruff Puff jest Bydgoszcz, gdzie organizują sesje i współtworzą przeróżne wydarzenia i festiwale. Ich dzieckiem jest Kultura Bassu, jedna z najdłużej odbywających się, cyklicznych imprez poświęconych niskim częstotliwościom w naszym kraju. Co roku pojawiają się także przy okazji lokalnego Get Up Festivalu, gdzie odpowiedzialni są za budowanie sceny Sound System. W ich selekcji słyszmy roots reggae i dub, w myśl zasady Roots and Culture.
W skład ekipy wchodzą: Bulet, MC Digital K i Suchy.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand