Przejdź do treści

Muzeum Telefonów Komórkowych

Muzeum Telefonów Komórkowych

Description

Muzeum Telefonów Komórkowych w Bydgoszczy to niepowtarzalne miejsce poświęcone historii komunikacji międzyludzkiej. Jako pierwsza taka placówka w Polsce, Muzeum to zajmuje się nie tylko gromadzeniem eksponatów, ale również daje możliwość zapoznania się z historią telefonii komórkowej w Polsce.


Muzeum Komorek gwarantuje sentymentalną podróż w czasie. Odwiedzający maja unikalna możliwość zarówno przyjrzenia się ponad tysiącu modeli telefonów z bliska, jak również zapoznania się z pierwszymi patentami związanymi z telefonami. Ta nietypowa kolekcja pokazuje jak zmieniały się telefony komórkowe przez ostatnie 30 lat, zwiedzający mogą przypomnieć sobie czasy budek telefonicznych, poszukać swojego pierwszego telefonu komórkowego czy sprawdzić się na dawnych grach telefonicznych takich jak: wąż, tetris czy labirynt.


 


Zapraszamy do odwiedzenia tego nietypowego i wyjątkowego muzeum w każdy weekend. Zwiedzanie odbywa się w godzinach: 11:30; 13:00; 14:30; 16:00.


Przed planowaną wizytą warto zajrzeć na stronę muzeum i sprawdzić aktualne godziny otwarcia [które mogą ulegać zmianom].


 W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia dogodnego terminu w dni powszednie.


 


Adres:


Pomorska 15 (w bramie vis-a-vis Straży Pożarnej).


Ceny biletów wstępu do MuzeumKomorek.pl®:


Bilet normalny – 20 zł


Bilet ulgowy – 15 zł (m.in. młodzież do lat 18)


 


Szczegóły na www.MuzeumKomorek.pl


do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe