Przejdź do treści

Półkolonie z Planetą Robotów - Bydgoszcz lato 2020

Półkolonie z Planetą Robotów - Bydgoszcz lato 2020

Informacje od Organizatora:
Na Planecie Robotów  prowadzimy letnie zajęcia, na których pokazujemy, że z właściwym podejściem nauka jest czystą przyjemnością. Z pomocą inteligentnych zestawów LEGO® Mindstorms nasi instruktorzy pokazują dzieciom, jak zbudować swoje mobilne roboty marzeń. W ten sposób wszyscy uczestnicy półkolonii w Bydgoszczy poznają podstawy fizyki, programowania oraz zasad owocnej pracy w grupie. W tym roku nowość! Nauczymy się zagadnień szkolnych w środowisku Minecrafta. Wiedza zdobyta na półkoloniach pomaga uzyskać dobre wyniki w szkole. Dodatkowo przeprowadzimy szereg animacji artystycznych i sportowych. Nie zabraknie wyjść na świeże powietrze!
Doświadczeni opiekunowie zadbają o miło spędzony czas i bezpieczeństwo. Codziennie zapewniamy pełne wyżywienie, które bez dodatkowych opłat możemy dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Do tego zapewniamy też opiekę od godziny 7:30 do 17:30.
Zarezerwuj miejsce na półkoloniach na Planecie Robotów w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe