Przejdź do treści

8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej

Gdzie?
8. Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej

Informacje od Organizatora:
Tegoroczny Kongres odbywa się w pięknym i gościnnym mieście Bydgoszczy, które z pewnością wzbogaci oprawę tego ważnego wydarzenia. Bydgoszcz to także ważny ośrodek akademicki i kliniczny w Polsce, gwarantujący najwyższy poziom tego typu wydarzeń medycznych i współpracy naukowej.
Organizowane co dwa lata kongresy PTMR zyskały wysoką krajową i międzynarodową rangę. Są już na stałe wpisane do kalendarium prestiżowych kongresów medycyny ratunkowej wspieranych przez Światową Federację Medycyny Ratunkowej, Europejską Federację Medycyny Ratunkowej i szereg najwyższej rangi towarzystw naukowych z całego świata.
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, wysoki poziom merytoryczny Kongresu zagwarantuje bogata tematyka referatów naukowych, wygłoszonych przez światowej sławy wykładowców z kraju i zagranicy. Szczególne miejsce zostanie poświęcone tematyce związanej z medycyną pola walki, zagadnieniom dotyczącym praktycznym aspektom klinicznym pracy w szpitalnym oddziale ratunkowym oraz problematyce zarządzania i koordynacji pracy szpitalnego oddziału ratunkowego. W programie Kongresu przewidujemy także sesję dedykowaną rezydentom medycyny ratunkowej oraz konkursową sesję studencką. W ramach wydarzeń przedkongresowych, a także w trakcie trwania Kongresu, zaplanowana została bogata oferta warsztatów i zaawansowanych kursów szkoleniowych.
Realizacja na wysokim poziomie różnorodnego planu naukowego będzie możliwa dzięki lokalizacji Kongresu w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, a samo wydarzenie będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania na żywo przedstawicieli wielu pokoleń polskiej medycyny ratunkowej.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe