Przejdź do treści

Konferencja Postępowanie z odpadami medycznymi

Gdzie?
Konferencja Postępowanie z odpadami medycznymi

Konferencja „Postępowanie z odpadami medycznymi” jest już 17 edycją konferencji, która jest doskonałą możliwością wymiany informacji oraz doświadczeń między przedstawicielami administracji publicznej, przedstawicielami ochrony zdrowia, naukowcami oraz praktykami  zajmującymi się tymi zagadnieniami.
Kolejna edycja jednego z ważniejszych  wydarzeń dotyczących gospodarki odpadami odbędzie się 14-16 maja 2019 r. w Bydgoszczy.
Na konferencji prezentowane będą aktualne zagadnienia związane z postępowaniem z odpadami medycznymi oraz stanem gospodarki odpadami w Polsce. Podczas konferencji zostaną przedstawione praktyczne aspekty dotyczące zagospodarowania odpadów medycznych, postępowanie z odpadami medycznymi w laboratoriach oraz unieszkodliwianie odpadów medycznych. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące kontroli postępowania z odpadami medycznymi.
Trzeciego dnia konferencji uczestnicy udadzą się do Zakładu Utylizacji Odpadami Medycznymi w Bydgoszczy funkcjonującego przy Centrum Onkologii. Zakład działa w Polsce od 1996r., kiedy uruchomiono pierwszą instalację termicznego przekształcania opartą na węgierskiej technologii. Od roku 2004 jest jedną z najnowocześniejszych instalacji termicznego przekształcania w Polsce, gdzie unieszkodliwiane są głównie odpady medyczne oraz weterynaryjne.
Konferencja została objęta honorowym patronatem Centrum Onkologii w Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe