Przejdź do treści

Hik hek hok, a na Was czeka smok

Gdzie?
Hik hek hok, a na Was czeka smok

Zielony gość odwiedzi Bydgoszcz
„Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w najbliższą sobotę zielony stwór odwiedzi wszystkie maluchy w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!
Choć Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz odwiedzi smok, to maluchy nie mają się czego bać. Zielony stwór będzie nieproszonym gościem na zamku leniwego króla Histeriusza, dlatego cała królewska świta będzie musiała uciekać z dworu. Czy niezapowiedziany wizytator wpłynie na zachowanie leniwego króla, a dworzanie będą mogli odetchnąć z ulgą?
Spektakl pt. „O Smoku i królu leniuchu” będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad zachowania. Wspaniała oprawa wizualna i muzyczna z pewnością zapadnie w pamięci najmłodszych widzów, a nieoczekiwany zwrot akcji da maluchom do myślenia.
Teatrzyk pt. „O smoku i królu leniuchu” odbędzie się 16 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


______________________
Kalendarz wydarzeń
  odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki  aplikacji mobilnej  (Android i iOS).  
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl  
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe