Przejdź do treści

Koncert ERITH

Gdzie?
Koncert ERITH

Landschaft zaprasza:
Z wielką radością ogłaszamy, że 2 czerwca zagra u nas artystka uważana za jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej! Erith właśnie wydała swój debiutancki album - Speed of Light i będzie to jej pierwszy koncert w Bydgoszczy!
W ciągu swojej dwuletniej kariery Erith zagrała na takich festiwalach, jak Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, czy Soundrive Festival. Ma na koncie ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i kilka za granicą, m.in. w Lipsku, Ostrawie, we Lwowie i na Samsara Festival Europe (Węgry).
Podczas występów na żywo Erith nawiązuje świetny kontakt z publicznością, którą podczas występu wciąga do swojego magicznego świata. 24-letnia artystka loopuje poszczególne sample, do których dogrywa instrumenty, śpiewa, a jej znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczny taniec.
Jej debiutancki album został świetnie przyjęty przez najważniejsze redakcje muzyczne w Polsce.
Cały album dostępny na Spotify:
https://open.spotify.com/artist/5JGMmUfV5ik163cyRiOlS0
wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

beWir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe